СТЕЛАЖІ ДЛЯ СКЛАДІВ,
МАГАЗИНІВ, АРХІВІВ І ОФІСІВ
(0456) 33-35-34
(050) 353-01-83
 

Послуги

Консультація: на цьому етапі ми, враховуючи специфіку складу, рекомендуємо, які стелажні конструкції оптимально підійдуть для того чи іншого приміщення, попередньо розрахуємо кількість та вартість виробів, що входять до стелажної. систему.

Розробка проекту: За потреби наш інженер виїжджає на об'єкт замовника та проводить заміри приміщення, в якому планується встановити стелажне обладнання.

На підставі отриманих даних буде спроектовано оптимальну модель розміщення стелажних систем на складі. При проектуванні моделі враховується, що стелажне обладнання має відповідати особливостям вантажу та максимально ефективно використовувати весь простір складського приміщення. При цьому технологічні проходи між стелажами повинні бути мінімальними, але достатніми для безпечної роботи персоналу та підйомно-транспортних механізмів. З усіх технічно можливих варіантів, робиться вибір найоптимальнішого.

Узгодження та затвердження: Узгодивши всі конструктивні особливості, проводиться остаточний розрахунок вартості стелажної системи, вартість додаткових послуг, узгодження термінів виготовлення та монтажу. Після цього підписується двосторонній договір.

Виготовлення: Виробництво стелажних конструкцій у максимально короткий термін.

Доставка: За потреби ми здійснимо доставку замовлення безпосередньо на об'єкт замовника.

Монтаж: Монтаж стелажів здійснюється, як правило, співробітниками нашого підприємства. Це суттєво прискорить установку та дозволить уникнути типових помилок, що призводять до пошкодження деталей конструкції.

 


Ви подбали про місце зберігання товарів на складі - придбали нові збірні стелажі. Але тут ви стикаєтеся зі значною проблемою "як їх правильно встановити, щоб конструкція була ємною, стійкою та зібрана у найближчі терміни?"

Існує всього два варіанти: або встановити самотужки, що займе багато часу і не дасть вам впевненості в надійності стелажного обладнання, або звернеться до професіоналів, які швидко і з урахуванням усіх правил техніки безпеки зберуть вам стелаж.

До того ж вагомим аргументом на користь отримання послуг зі збирання стелажів є гарантійні терміни. Деякі виробники можуть зняти гарантійні зобов'язання або обмежити їх у зв'язку з самостійним монтажем. І пам'ятайте, збірні стелажі, що зібрані неналежним чином можуть спричинити біду: травматизм ваших співробітників та втрата товарів. Ми надаємо послуги із встановлення дуже давно. Не одна монтажна конструкція була зібрана нами "на ура". Палетні, консольні стелажі, мезанін і навіть роликовий конвеєр - все це наші фахівці готові змонтувати якісно та швидко (ви в цьому переконаєтесь у ході співпраці з нами).

Наші співробітники для огляду приміщення та конструкційних елементів самі під'їдуть на ваш склад, потім проведуть розрахунок суми за роботи і на потрібний та зручний для вас час буде призначено встановлення.
Етапи встановлення:

  • 1. Вивчення основ складського приміщення під збірні стелажі. Вона має бути рівною, без деформацій та прогінів.
  • 2. Безпосередньо зведення вертикальних рам і розміщення між ними балок стелажу з подальшим вирівнюванням стелажного ряду.
  • 3. Монтаж та встановлення передбачає кріплення до підлоги анкерами, а для надання стелажу стійкості до стін.
  • 4. З'єднання рядів між собою.
  • 5. Діагностика системи конструкцій

Проведення монтажу стелажів - дуже трудомісткий і дуже скрупульозний процес. Але наші фахівці, часто виконуючи такі роботи, виробили добрі навички. Ми гарантуємо, що встановлення стелажів буде виконано найкращим чином. Довірте збірні стелажі нашим рукам.


НАШІ КЛІЄНТИ
 


(0456) 33-35-34, (050) 353-01-83 м. Біла Церква, Вул. Героїв Небесної Cотні, 2, 405
Розробка сайту Інпреза