СТЕЛАЖІ ДЛЯ СКЛАДІВ,
МАГАЗИНІВ, АРХІВІВ І ОФІСІВ
(0456) 33-35-34
(050) 353-01-83
 

Консольні навісні стелажі

Зовнішній вигляд консольного навісного стелажу
Зовнішній вигляд консольного навісного стелажу Зовнішній вигляд консольного навісного стелажа Зовнішній вигляд консольного навісного стелажу
Консольні навісні стелажі - дозволяють забезпечити легкий доступ та розташування вантажів нестандартної довжини на стелажі. Також можна використовувати консольний стелаж як поличку (без обмеження довжини полиці).
 
  Габарити, мм Вага, кг
Стійка з подвійною перфорацією 25 х 1000 х 12 0,39
Стійка з подвійною перфорацією 25 х 2000 х 12 0,78
Кронштейн 90 х 235 0,18
Кронштейн 90 х 335 0,25
Полиця 200 х 800 х 30 1,60
Полиця 300 х 800 х 30 2,30

Вироби доступні в оцинкованому або забарвленому вигляді.

Магазини, склади, господарі гаражів потребують зручних способів розміщення товарів, інструментів матеріалів та інших предметів. Один із варіантів зручного зберігання різних речей - це консольні навісні стелажі.

Київ з магазинами в такому разі потопають у втраті часу, пов'язаної з пошуком продукції, діставання її з найвищої полиці та успішного навантаження на борт вантажівки чи іншого механізму.

У цій ситуації на допомогу прийдуть навісні стелажі, які надає підприємство ПП Рита. Вони відносно легкі у розібраному вигляді, що дозволяє збирати їх навіть школяреві. Вони не іржавіють, тому що матеріал оброблений спеціальними лаками та фарбами з іншими хімічними засобами. Навісні стелажі виглядають пристойно в магазині, на території складу чи офісі. Купити їх можна практично завжди, а зібрати або розібрати будь-якої хвилини, тому що вони не зобов'язують відразу ж їх збирати після придбання, тому що на відміну від меблів вони не втрачають форму та геометрію.

Консольні навісні стелажі можна транспортувати за допомогою невеликого автомобіля, встановлювати практично на будь-яку стіну, а можливість змінювати ширину між полицями дозволить розташувати на них різні коробки, ящики та інші предмети, що мають нестандартну форму.

Фірма пропонує купити надійні навісні стелажі, які можуть бути виконані у різному кольорі, що дозволить застосувати їх у складах, підсобних приміщеннях та магазинах. В останньому випадку буде зручно мати розділені за допомогою кольору сектори, що дозволить швидше вибрати товар і швидше його реалізувати. Ціна на такі стелажі зазвичай залежить від ширини та кількості ярусів, а також від довжини самих конструкцій. Київ та його мешканці більше не займатимуться розбором захаращених приміщень, оскільки ця проблема вже вирішується за допомогою навісних консольних стелажів.

 

НАШІ КЛІЄНТИ
 


(0456) 33-35-34, (050) 353-01-83 м. Біла Церква, Вул. Героїв Небесної Cотні, 2, 405
Розробка сайту Інпреза