СТЕЛАЖІ ДЛЯ СКЛАДІВ,
МАГАЗИНІВ, АРХІВІВ І ОФІСІВ
(0456) 33-35-34
(050) 353-01-83
 

Складські стелажі
Практично кожна компанія чи фірма стикалася з проблемою, коли було незручно чи взагалі неможливо зберігати товари чи іншу продукцію (як вироблену, так і придбану) на території прилеглого складу чи іншого приміщення. Особливо з цією проблемою стикається Київ та його магазини, оскільки останнім часом у цьому місті відкривається все більше ринків, фірм, салонів та бізнес – центрів, які потребують зберігання упакованих товарів та іншої продукції. Ціна розбитих рідкісних сувенірів або зіпсованої продукції у разі встановлення поганої шафи для зберігання може бути набагато більшою, ніж встановлений стелаж, який допоможе уникнути неприємної ситуації.

Пов'язано це з нездатністю звичайних шаф витримувати тиск ваги товарів та інших речей (чого неможливо відзначити, якщо встановлені складські стелажі), що зберігаються на складах магазинів, фірм, а також великих та малих підприємств. Бувають випадки, коли навіть у квартирі або в підвалі приватного будинку зібрані в ящики речі знаходяться де завгодно, тому що шафа вже не може вмістити їх на свої полиці через захаращеність або неміцну конструкцію. Складські стелажі допомогли б вирішити цю ситуацію, проте сьогодні не так вже й легко знайти професіоналів, які надають якісні послуги.

Виходом із цієї проблеми займається ПП Рита, яка виробляє складські стелажі, а також працює з їх подальшою установкою. Проблему і вимогу кожного клієнта вирішують індивідуально, оскільки наше підприємство протягом багатьох років працює в даній сфері і знає, як запропонувати клієнтам оптимальний вихід із ситуації.

Наші стелажі мають підвищену міцність і високий рівень стійкості до різних навантажень. Їх можна купити на замовлення, в результаті чого складський стелаж, встановлений практично в будь-якому зазначеному місці на складі, буде виконувати роль потужної шафи, готової будь-якої хвилини надати повний доступ до товару та інших речей.

Стелажі для складу набули популярності завдяки їхньому функціоналу, оскільки їх можна легко збирати та розбирати, окремі частини не надто важкі, що дозволяє транспортувати цілий комплект складських стелажів за допомогою автомобільного причепа або у багажнику величезного позашляховика. Це дозволить позбутися зайвих витрат на виклик автомобіля, який допоможе перевезти складські стелажі у разі переїзду фірми чи іншого фактора.

Вигідні умови та придбання

Бо ПП Рита є лідером, виготовляючи складські стелажі для різних фірм і підприємств уже протягом тривалого часу, то купити дану продукцію і встановити її на території магазину, складу або іншого приміщення не складе особливих труднощів. Ціна залежатиме від складності конструкції та її розмірів. Звернувшись до офісу в м. Київ або до головного офісу в Білій Церкві, клієнт зможе підібрати для себе варіант, який відповідатиме його вимогам, а про решту подбає персонал фірми, який виробляє лише якісні та міцні стелажі.

 

НАШІ КЛІЄНТИ
 


(0456) 33-35-34, (050) 353-01-83 м. Біла Церква, Вул. Героїв Небесної Cотні, 2, 405
Розробка сайту Інпреза