СТЕЛАЖІ ДЛЯ СКЛАДІВ,
МАГАЗИНІВ, АРХІВІВ І ОФІСІВ
(0456) 33-35-34
(050) 353-01-83
 

Консольні стелажі

 

Консольні стелажі є найкращим рішенням для складування довгомірних або громіздких вантажів, таких як труби, балки, рулони, мотки тощо.

Конструкція стелажів збірно-розбірна і складається з таких елементів, як: стійка, консоль та розкоса система. Залежно від особливостей вантажної одиниці вони набираються в одну лінію будь-якої довжини, з будь-якою кількістю рівнів.

Стійки стелажу та кронштейни консолей мають перфорацію у вигляді отворів, що дозволяє змінювати висоту розташування консолей з кроком 100 мм.

Стійки скріплюються між собою сполучними елементами, що надає конструкції більшої стійкості.

Для отримання професійної консультації та придбання цієї продукції Ви можете звернутися до відділу продажу стелажного обладнання нашої компанії за телефоном (044) 451-50-53.

 

Вирішенням питання про розміщення великогабаритних, нестандартних та довгомірних вантажів є консольні стелажі. Консольні стелажі являють собою конструкцію з Т-подібними або Г-подібними опорами різної висоти і довжини в залежності від призначення, двосторонні (дозволяють проводити завантаження і розвантаження з двох сторін) і односторонні (розташовуються біля стіни, завантаження проводиться фронтально навантажувачем вилкового). Стелажі мають масу плюсів таких як швидкий монтаж, ціна, місткість та ергономічне розташування на складах, павільйонах, цехах та ін.

Наша компанія гарантує виготовлення та продаж стелажу з найбільшою функціональністю та співвідношенням ціни до незмінної якості. Консольні стелажі нашої компанії виявиться ефективним рішенням складування будь-яких виробів та вантажів клієнта. Це виявиться зручним для осіб, які займаються транспортуванням нестандартних та габаритних вантажів, осіб, які бажають купити пристосування для зберігання вантажів.

Плюсами компанії, яка виробляє консольні стелажі є:

  • - якість, заснована на проходженні кожного виробу випробувань, сертифікації та стандартизації в системі ISO
  • - доставка та монтаж нашими висококваліфікованими фахівцями;
  • - укладення договору на послуги та страхування ризиків;
  • - система знижок та гнучка система оплати, що передбачає кредити та розстрочку, недорога ціна, можливість купити консольні стелажі за "безготівкою";
  • - позитивні відгуки та великий досвід продажу та виготовлення виробів.

Безперечним плюсом також є, що компанія крім реалізації займається і виготовленням консольних стелажів на замовлення з параметрами, вказаними клієнтом. Різна довжина, висота, місткість та ін. Досвід і великий стаж з клієнтами накопичив для компанії позитивну репутацію. Сфера діяльності компанії не тільки Київ, а й область, передмістя, де також можна купити стелажі. Київ - місце базування офісів та генерального дистриб'ютора.

Компанія запрошує приватних осіб та промислові об'єкти Києва до співпраці та придбання продукції, що виготовляється та реалізується компанією. Якість, надійність, ціна, функціональність і доступність - ті властивості, які зроблять нашу співпрацю корисною, плідною та взаємовигідною.

 

НАШІ КЛІЄНТИ
 


(0456) 33-35-34, (050) 353-01-83 м. Біла Церква, Вул. Героїв Небесної Cотні, 2, 405
Розробка сайту Інпреза