СТЕЛАЖІ ДЛЯ СКЛАДІВ,
МАГАЗИНІВ, АРХІВІВ І ОФІСІВ
(0456) 33-35-34
(050) 353-01-83
 

Контакти

Телефони:
головний офіс у м. Біла Церква:
          (0456) 33-35-34, (050) 353-01-83

Електронна пошта:
pprita1@outlook.com (Біла Церква)

Схеми проїзду:

Головний офіс у м. Біла Церква::
09100, Київська область, м. Біла Церква,
вул. Героїв Небесної Cотні, 2, 405
Виробництво:
09100, Київська область, Білоцерківський р-н.,
с. Коженики, вул. Новосільська, 51
 

НАШІ КЛІЄНТИ
 


Стелажі Київ, Біла Церква

Металеві стелажі, завдяки своїй багатофункціональності, мають високий попит. Ми пропонуємо стелажі у м. Київ та м. Біла Церква за доступними цінами. В асортименті є конструкції різноманітних моделей, які підходять для оснащення торгових залів та складських приміщень.

Продукція виготовлена ??на високотехнологічному обладнанні та відповідає всім стандартам якості. Контроль якості здійснюється на всіх етапах виробництва, починаючи з підбору сировини до випробування вже готової продукції. Таким чином, стелажі, пропоновані нами у м. Біла Церква, Київ та Київській області – це еталон високої якості, надійності та довговічності.

Крім того, вироби, що виготовляються у нас, відрізняються високою функціональністю. Сучасне торговельне та складське обладнання – це не просто пристосування для зберігання товарів та продукції, а зручні пристрої, що полегшують обробку вантажів, що відрізняються чудовим зовнішнім виглядом та підходять для встановлення у будь-яких, комерційних, складських та побутових приміщеннях. Якщо Вам необхідні якісні стелажі у м. Київ, Біла Церква або в будь-якому іншому місті Київської області, потрібно звернутися до нас, ми завжди запропонуємо найкращі варіанти, що задовольняють усім вимогам якості та функціональності .

Металеві стелажі, які можна купити у нас у м. Київ та м. Біла Церква, відрізняються простотою складання та мають можливість модернізації та нарощування конструкції. Таким чином, купуючи подібну продукцію, Ви отримуєте можливість максимально зручного оформлення приміщення з використанням усього вільного простору та без шкоди для планування. Окрему увагу варто приділити естетичним якостям стелажних конструкцій, завдяки яким вони підходять для встановлення в житлових приміщеннях.

Крім того, ми пропонуємо продукцію за найбільш доступними та демократичними цінами, пропонуючи зручні та гнучкі способи оплати. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте подвійний зиск – висока якість пропонованої продукції та привабливі, вигідні ціни.(0456) 33-35-34, (050) 353-01-83 м. Біла Церква, Вул. Героїв Небесної Cотні, 2, 405
Розробка сайту Інпреза