СТЕЛАЖІ ДЛЯ СКЛАДІВ,
МАГАЗИНІВ, АРХІВІВ І ОФІСІВ
(0456) 33-35-34
(050) 353-01-83
 

Стелаж, ціна на готові рішення

1. Виберіть модель стелажу, що цікавить Вас
2. Зв'яжіться з менеджером за телефонами (0456) 33-35-34, (050) 353-01-83

Всі артикули стелажів є в наявності.

Будь-який з представлених стелажів може бути пофарбований полімерними фарбами.Складання стелажів легкої серії
Торгівельні підприємства, супермаркети, складські приміщення неможливо уявити без стелажного обладнання. Купівля різноманітних стелажів, де ціна відповідає якості, дозволяє вирішити відразу кілька серйозних проблем, пов'язаних як зі складуванням, так і з розміщенням та демонстрацією товарів будь-якого призначення. Плюс до всього з'являється чудова можливість, при правильному їх використанні та розташуванні, найбільш раціонально та доцільно використовувати корисну площу торгових та складських приміщень, у зв'язку з чим знижується ціна ресурсів, що використовуються.

На сьогоднішній день виробництво стелажів - процес важливий, потрібний та затребуваний. Виготовлення стелажної продукції за прийнятними цінами основний профіль нашої компанії, тому у разі потреби клієнта в якісних стелажах він може впевнено звертатися до нас. У Вас з'явиться чудова можливість не тільки купити стелажне обладнання за ціною виробника, тим самим, не переплачуючи зайвих грошей фірмам - перекупникам, але також надає широкий спектр послуг, пов'язаних:

 • - з розробкою проектів;
 • - монтаж необхідного обладнання;
 • - наступним сервісним обслуговуванням;
 • - проведення необхідних консультацій щодо проектування та використання торгових та складських приміщень.

Наше підприємство виробляє та реалізує за вигідною ціною стелажі різноманітної вантажопідйомності, але спеціалізується на обладнанні для великих товарів, таких як:

 • - фарби;
 • - всілякий інструмент;
 • - пиломатеріали;
 • - автомобільні колеса та диски;
 • - кріплення та інші металовироби і т.д.

Чим ми кращі?

Основними перевагами нашої компанії в порівнянні з виробниками аналогічної продукції та спеціалізованими магазинами, що торгують стелажною продукцією є:

 • - ціна на стелажі, яка приємно здивує найвибагливішого та найприскіпливішого клієнта;
 • - гнучкість у роботі з клієнтами, дозволяє знайти підхід до кожного з них, зацікавлюючи нових клієнтів якістю обслуговування та товару, а для постійних - пропонуючи певні знижки за ціною, залежно від розмірів та частоти замовлень;
 • - виробництво нестандартних стелажів на замовлення, роблячи їх за проектом замовника;
 • - для виготовлення стелажів застосовуються лише сучасні технології та використовуються надійні та міцні матеріали, що дозволяють експлуатувати наші стелажі довгі роки.

Хочеться додати кілька слів про саму продукцію, бо не лише чудова ціна стелажів приваблює покупців. Наші стелажі відрізняє висока надійність, доступна ціна, легкість та короткочасність їх монтажу та подальшого демонтажу, естетичний зовнішній вигляд, простота обслуговування, широкий асортимент дозволяє підібрати конкретні стелажі під певні види товару.

Купити стелажну продукцію нашої компанії за розумною ціною - це гарне та надійне вкладення коштів, тому, купивши один раз стелажі, виготовлені нами, Ви обов'язково прийдете ще.


НАШІ КЛІЄНТИ
 


(0456) 33-35-34, (050) 353-01-83 м. Біла Церква, Вул. Героїв Небесної Cотні, 2, 405
Розробка сайту Інпреза