СТЕЛАЖІ ДЛЯ СКЛАДІВ,
МАГАЗИНІВ, АРХІВІВ І ОФІСІВ
(0456) 33-35-34
(050) 353-01-83
 

Вїзні стелажі (Drive-in)

 

Стелажі системи Drive-in є ідеальним рішенням для зберігання однотипного товару. Вони забезпечують максимально використання простору приміщення за рахунок фактичної відсутності проходів.

Візні стелажі реалізуються у двох варіантах:

  • 1 – глибинні стелажі;
  • 2 – прохідні стелажі.

Перший варіант використовується для тривалого терміну зберігання. У цьому випадку завантаження та вивантаження здійснюється лише з одного боку: товар, завантажений першим, можна дістати тільки після розвантаження всього прольоту.

Прохідні стелажі відмінно підходять для компактного зберігання великих обсягів однорідної продукції зі строго обмеженим терміном зберігання. Вони мають наскрізну конструкцію, що забезпечує швидку обробку товару. У цьому випадку вивантаження відбувається при необхідності з двох сторін.

Система стелажівDrive-in складається головним чином із горизонтальних рам, стабілізуючих балок та вертикальних напрямних, які з'єднуються у канали. Рами є збірною конструкцією, що складається з вертикальних профілів, з'єднаних між собою діагональними і горизонтальними розтяжками. До рам кріпляться вертикальні напрямні, які можуть переставлятися по висоті з кроком 50 мм (але не менше, ніж 100 мм від верхньої площини нижче піддону з вантажем). З'єднання служать для кріплення рам у верхній частині. Діагоналі служать для надання жорсткості рами та всієї конструкції загалом.

Усередині кожного каналу здійснюється транспортування та складування палет з вантажем. Складування проводиться короткою стороною в глибину, таким чином, один і той же стелаж підходить як для європіддону 1200х800 мм, так і для промислових піддонів 1200х1000 мм.

Для отримання професійної консультації та придбання цієї продукції Ви можете звернутися до відділу продажу стелажного обладнання нашої компанії за телефоном (044) 451-50-53.

 
 

НАШІ КЛІЄНТИ
 


(0456) 33-35-34, (050) 353-01-83 м. Біла Церква, Вул. Героїв Небесної Cотні, 2, 405
Розробка сайту Інпреза