СТЕЛАЖІ ДЛЯ СКЛАДІВ,
МАГАЗИНІВ, АРХІВІВ І ОФІСІВ
(0456) 33-35-34
(050) 353-01-83
 

Полкові стелажі легкої серії (до 100 кг. - для дому та офісу)

Де знайти потрібне місце в будинку для зберігання різноманітних речей? З цією проблемою стикається кожна людина, але знайти правильне рішення виходить не у всіх. Для книг можна купити книжкову шафу – але такі шафи помітно зменшують простір кімнати. Меблеві стіни вміщують велику кількість корисних дрібниць, включаючи сервізи - але потужні розміри цих стін, часто створюють незручності. Який вихід?

Найоптимальніший варіант - побутові стелажі. Займаючи невеликий об'єм, вони дають змогу розмістити достатню кількість речей. Ще одна перевага - стелажі створюють сучасний, стильний інтер'єр.

Наше підприємство займається виготовленням даної продукції та її реалізацією. Ми допоможемо вибрати та купити стелажі для дому найрізноманітніших моделей, з урахуванням індивідуальних вимог замовника.

Різні види стелажів стають все більш популярними, оскільки завдяки своїй універсальності чудово вписуються в будь-який інтер'єр (класичний або сучасний). Незважаючи на велике функціональне навантаження, побутові стелажі візуально звільняють простір, роблять кімнату вільнішою.

Які ж існують стелажі для дому:

  • - Книжкові стелажі, при великій місткості, займають дуже мало місця, тому кімнатний простір використовується раціональніше. Ціна на такі стелажі в нашій компанії цілком доступна і підійде для будь-якої категорії покупців.
  • - Стелаж для комори - чудова альтернатива стінці або шафі; Наше підприємство може виготовити такий (або будь-якого іншого типу) стелаж для дому, з матеріалів на ваш вибір і доставити в будь-який район Києва.
  • - Стелаж для балкона замінить навісні шафи, при цьому все необхідне буде під рукою.
  • - Стелаж у підсобці не тільки зручні, але й необхідні меблі. Завдяки відкритій системі зберігання, буде зручно діставати та ставити на місце іграшки та речі.

Наше підприємство виробляє не лише стелажі для дому, а й для складських приміщень. Ці стелажі виготовлені із міцних матеріалів та розраховані для зберігання товару чи продукції різної ваги та типу. Завдяки своїм характеристикам наші стелажі підійдуть для будь-якого складу Києва.

Великий вибір стелажів, вироблених нашим підприємством, дає можливість створювати інтер'єри різних стилів та напрямків на ваш смак. А доступна ціна - дає можливість познайомитися з нашою продукцією більшій кількості покупців.

 

НАШІ КЛІЄНТИ
 


(0456) 33-35-34, (050) 353-01-83 м. Біла Церква, Вул. Героїв Небесної Cотні, 2, 405
Розробка сайту Інпреза