СТЕЛАЖІ ДЛЯ СКЛАДІВ,
МАГАЗИНІВ, АРХІВІВ І ОФІСІВ
(0456) 33-35-34
(050) 353-01-83
 

Виробництво стелажів

директор ПП «РІТА» Микола Кірута

Наше підприємство було засноване у 2000 році, як сервісна компанія для ремонту та обслуговування технологічного обладнання. Крім цього, підприємство виконувало індивідуальні замовлення, пов'язані з фрезерними, токарними роботами, виготовленням нестандартного обладнання, оснастки, металоконструкцій різної складності тощо.

У процесі розвитку підприємства було прийнято рішення освоїти виробництво стелажів, оскільки до 2003 року такого обладнання на українському ринку практично не було.

Насамперед було налагоджено виробництво стелажів так званої легкої серії з максимальним навантаженням на полицю від 40 до 85 кг. Прийнятна ціна, легкість складання та висока надійність конструкцій були гідно оцінені споживачами нашої продукції. З розширенням та модернізацією верстатного парку, збільшенням виробничих площ з'явилася можливість суттєво розширити асортимент.

В даний час наша компанія – це виробничий комплекс із сучасним обладнанням, передовими технологіями та висококваліфікованим персоналом, що спеціалізується на виробництві стелажів, серійному випуску стелажних систем різних типорозмірів та призначень.

Без перебільшення можна сказати, що наше підприємство займає одне з провідних місць на вітчизняному ринку складського обладнання. Ми надаємо повний спектр послуг від початкової консультації та розробки проекту з моделювання складського простору до монтажу конструкцій на площах замовника.

Незважаючи на збільшені обсяги виробництва стелажів, ми зберегли наш основний принцип – це індивідуальний підхід до кожного клієнта незалежно від обсягу замовлення. Співпрацюючи з нами, Ви гарантовано отримаєте продукцію за ціною виробника у мінімальний термін.

З повагою,
генеральний директор ПП «РІТА»
Микола КірутаВиробництво металевих стелажів Виробництво металевих стелажів Виробництво металевих стелажів


 

НАШІ КЛІЄНТИ
 


(0456) 33-35-34, (050) 353-01-83 м. Біла Церква, Вул. Героїв Небесної Cотні, 2, 405
Розробка сайту Інпреза