СТЕЛАЖІ ДЛЯ СКЛАДІВ,
МАГАЗИНІВ, АРХІВІВ І ОФІСІВ
(0456) 33-35-34
(050) 353-01-83
 

Стелажі фарбовані

Стелажі фарбовані
Стелажі фарбовані Стелажі фарбовані Стелажі фарбовані
Полкові стелажі, фарбовані* порошковою фарбою - ідеально підходять для офісу, аптечного складу або невеликого магазину.

* - можливе забарвлення в будь-які кольори за каталогом RAL
 
Арт. 7030
Н 1770 х 700 х 300
навантаження на полицю 30 кг.
Арт. 1040
Н 1770 х 1000 х 400
навантаження на полицю 50 кг.
Перемичка під полицею


Сьогодні жоден вид ринкових послуг не може обійтися без стелажів, які є універсальним пристроєм для зберігання різних видів продукції. Зазвичай вони складаються з настилів, скріплених у кілька ярусів. Однак, різноманітність виробів, що складуються у спеціалізованих приміщеннях, що переміщуються в межах складського приміщення, потребують змін їхньої конструкції. Основні вимоги – мінімальна площа зі збільшеною вантажопідйомністю, доступність товару, що зберігається, можливість швидкої обробки матеріалів, що зберігаються.

Провідним виробником стелажів стаціонарних, пересувних, автоматизованих в Україні є ПП Рита. Постачальник охопив усі галузі виробництва товарів, що потребують зберігання, у тому числі стелажі, пофарбовані для архівів, офісів, виставкових заходів, побутових та складських. Кожен вид стелажів дозволяє зручно розташувати та зберігати промислові товари, архівну документацію, продовольчі товари не лише на полицях, а й у спеціальних пластикових чи металевих контейнерах. У деяких випадках ідеальним рішенням є підвісні стелажі для інтер'єрів приватних приміщень, офісів, бібліотек. Якщо продукція нестандартна, виробники пропонують консольні навісні стелажі, які використовують як поличні для зберігання продукції нестандартної довжини.

Ціна на пропоновані вироби досить прийнятна та доступна кожному клієнту. Щоб купити стелажі ПП Рита, достатньо вийти на сайт компанії або зателефонувати в інтернет-магазин, де вам дадуть відповідь на всі питання і нададуть можливість за каталогами вибрати необхідну продукцію. Оптовикам та постійним клієнтам ціна на вироби в залежності від умов платежу та кількості закуплених виробів знижується на певний відсоток. Стелажі пофарбовані мають збірно-розбірну конструкцію та перевозяться у спеціальних гофрованих коробках у будь-який регіон України. На місці вони монтуються як трансформери в модель, зручну для замовника.

Виробник випускає безліч моделей кожного виду стелажів. Наприклад, навісні стелажі можуть бути виконані як кутові полиці або навісною композицією із заскленими відділеннями. В офісах стелажі, фарбовані для зберігання папок, гармонійно впишуться в інтер'єр приміщення і дозволять заощадити значну площу кабінету. Стелажі пофарбовані можуть використовуватися в торговій мережі магазинів, які торгують продовольчими та непродовольчими товарами, зокрема дитячими виробами. Асортимент компанії включає стелажі фарбовані серійного виробництва як стаціонарні, так і пересувні. Київ, де знаходиться центральний офіс компанії, та його філії приймають замовлення на індивідуальне виготовлення стелажів. Замовнику буде запропоновано оптимальний варіант конструкцій, що найбільше йому підходить. Причому, за договором, замовлення в найкоротші терміни буде доставлено за адресою та змонтовано.

Компанія пропонує вашій увазі пофарбовані стелажі, оцинковані з металевими полицями та полицями з ДСП. Продукція ПП Рита широко представлена ??на ринках Києва та України. Термін експлуатації не обмежений часом, оскільки металеві частини виготовлені з металу високої якості достатньої товщини. Бездоганна репутація на ринку будматеріалів є надійним гарантом якості продукції. Скористайтеся послугами компанії і ви не пошкодуєте про вибір. Приходьте! Ми чекаємо на вас!

 

НАШІ КЛІЄНТИ
 


(0456) 33-35-34, (050) 353-01-83 м. Біла Церква, Вул. Героїв Небесної Cотні, 2, 405
Розробка сайту Інпреза