СТЕЛАЖІ ДЛЯ СКЛАДІВ,
МАГАЗИНІВ, АРХІВІВ І ОФІСІВ
(0456) 33-35-34
(050) 353-01-83
 

Стелажі: фото проектів

Часто на великих підприємствах складського типу виникає проблема комфортного та грамотного розташування товарної продукції без втрат складського місця. Для цього на складах встановлюють стелажі різних типів, залежно від товарів, які зберігатимуться на них. Вибір стелажів, як насправді, так і по фото, це справа дуже трудомістка і відповідальна.

Дуже багато при виборі даного товару пов'язано з тим, яка техніка використовуватиметься для завантаження товару на стелажі. Тоді при їх виробництві доводиться враховувати, яка техніка вже є на складі-замовнику, адже потрібна повна відповідність їх технічних параметрів. Найчастіше нам доводиться просити надати нам фото техніки, яка використовується на складі.

Наша компанія є одним із провідних постачальників складського обладнання та пропонує своїм клієнтам величезний вибір стелажів. Для постійних клієнтів у нас існують спеціальні умови доставки та виробництва замовленої продукції. Ми готові виконати всі ваші навіть найвибагливіші замовлення в найкоротші терміни та з максимально високою якістю виробництва. Також наші ціни приємно здивують вас своєю доступністю та прийнятністю. Менеджери нашої компанії нададуть вам грамотну консультацію у разі виникнення будь-яких питань. Ми не просто продаємо вам продукцію - ми надаємо можливість організувати своє приміщення з максимальною вигодою. Вибрати стелажі можна в каталозі нашого магазину, де надані всі фото нашої продукції.

Наші стелажі призначені, в основному, для складів і мають ряд переваг перед іншими виробниками:

  • - вони мають високу вантажопідйомність;
  • - відповідають наступним параметрам: безпека, висока якість обладнання, сервісне обслуговування, відповідність усім технічним характеристикам;
  • - мають спеціальні умови обробки, які набагато збільшують термін їхньої служби;
  • - мають досить міцну конструкцію та компактні розміри;
  • - акуратно виглядають як у складських приміщеннях, так і в торгових комплексах.

У будь-який момент ми готові співпрацювати з вами та запропонувати вам величезний асортимент нашого товару. Ви будете приємно здивовані нашою швидкістю та якістю виконання замовлень. З нами співпрацює чимало великих компаній нашого міста, що вже саме собою говорить про наш авторитет на ринку стелажного обладнання. Причому купити стелажі в нас дуже просто. Ви можете по фото вибрати потрібний вам товар, а потім зв'язатися телефоном з нашим менеджером, і можете вважати, що справа вже зроблена. 

НАШІ КЛІЄНТИ
 


(0456) 33-35-34, (050) 353-01-83 м. Біла Церква, Вул. Героїв Небесної Cотні, 2, 405
Розробка сайту Інпреза