СТЕЛАЖІ ДЛЯ СКЛАДІВ,
МАГАЗИНІВ, АРХІВІВ І ОФІСІВ
(0456) 33-35-34
(050) 353-01-83
 

Збірні стелажі

Всім відомо що при оренді складу для зберігання товарів, не завжди є якісь полиці або стелажі які швидше за все Вам дуже знадобляться для того щоб не плутатися у своєму асортименті товарів. Або ж ви відкриваєте контейнер над ринком чи магазин, у яких будуть такі товари як автомобільні диски - покришки і може фарба об'ємних банках тощо. д. . У разі швидкого закінчення оренди або при допустимому переїзді з товарами на іншу точку в майбутньому.

Ми чудово розуміємо що починати варити або збивати якісь полиці не вигідно, тому що з вивозом будуть проблеми, адже це все обсяги а залишати шкода. Збірні стелажі врятували б Вас, точніше стали б не замінними в такому випадку. Навіть просто варто підрахувати скільки свого часу, грошей та зусиль на це доведеться витратити! Але не буває не вирішуваних проблем! Ми можемо Вам допомогти!

Наше підприємство - виробляє та реалізує збірні стелажі різної вантажопідйомності. Ви зможете підібрати зручні розміри під ваш товар і з економити свій дорогоцінний час. Підприємство повністю підлаштовується під клієнта, терміни виготовлення підганятимуться під вас. Наші менеджери дадуть чіткі та зрозумілі відповіді на ваші запитання та допоможуть купити саме те, що Вам потрібно. В асортименті стелажі з максимальною вантажністю на одну полицю від 80 до 1250 кг. Погодьтеся непогано! Ціна на одну невелику секцію до 80 кг становитиме лише 360 грн. Всі вироби виготовляються виключно з високоякісних металів, наші стелажі будуть служити Вам дуже довго та зручно.

Наші збірні стелажі будуть зручні Вам при переїзді, адже їх можна розібрати та компактно вкласти у вантажний автомобіль. Таким чином ви заощаджуєте місце для того ж товару або ще якихось особистих речей. А після перевезення, Ви зможете знову зібрати стелажі в будь-якому зручному, а головне потрібному місці. Ну і напевно ви думаєте що швидше за все це дуже дорого. . . Але, на жаль, немає! Наші ціни здивують вас.

Для того щоб ознайомитися з нашим асортиментом який представляє збірні стелажі, які ви можете купити і ціна буде зовсім не велика від 900 грн. за одну величезну секцію, Ви сто відсотків знайдете саме те, що вам потрібно. Замовляйте збірні стелажі у нас, запевняємо, що ви залишитеся максимально задоволеними! Приємних покупок!

 

НАШІ КЛІЄНТИ
 


(0456) 33-35-34, (050) 353-01-83 м. Біла Церква, Вул. Героїв Небесної Cотні, 2, 405
Розробка сайту Інпреза